mbo & volwasseneneducatie in de regio Rijnmond

Kerstboom

Geniet van een feestelijke kerst bij één van de Albedarestaurants

December nadert en dat betekent dat de feestdagen weer voor de deur staan! Voor veel families is kerst de mooiste tijd van het jaar: genieten van lekker eten, samenzijn en de warmte van gezelligheid.
Bij de Albeda-restaurants kun je vanaf december terecht voor onze speciale, feestelijke kerstmenu’s, bereid door onze eigen studenten. Laat je verwennen in een sfeervolle ambiance en beleef een onvergetelijke kerstmaaltijd.

Wees er op tijd bij om verzekerd te zijn van een tafel!

Vanaf deze week staan onze geweldige kerstmenu's online!

Albeda Vipz
Kerstdiner:  9, 11, 16, 17 december
Inloop: 17.00 uur
Start: 17.30 uur
Einde: ongeveer 21.15 – 21.30 uur

Albeda Groos!
Kerstdiner: 9, 10, 11, 12, 16, 18, 19* december
Inloop: 17.00 – 17.30 uur
Start: 17.45 uur
Einde: uiterlijk 21.00 uur
 
*Op donderdag 19 december start Albeda Groos! eerder met het kerstdiner!!!
Inloop: 16.30 - 17.00 uur
Start: 17:15 uur
Einde: 20.00 uur

Albeda Proef!
Kerstdiner: 4, 5, 11, 12, 18, 19 december
Inloop: 17.30 uur
Start: 18.00 uur
Einde: 21.00 uur

Ook buiten de kerstdiners om ben je van harte welkom in onze Albeda-restaurants. Kom langs en proef het vakmanschap van onze studenten! Bekijk de restaurants en menu's hier: Albeda VipzAlbeda Groos! en Albeda Proef!.

Docenten en studenten van Albeda Horecacollege verheugen zich erop om jou gastvrij te ontvangen en te verrassen met heerlijke gerechten.

Reserveer jouw tafel!

Met gastvrije groet,

Studenten en docenten Albeda Horecacollege