mbo & volwasseneneducatie in de regio Rijnmond

Albeda @night

Albeda @night: ook jouw plek voor kansen, kennis en connecties!

School en diploma’s zijn belangrijk. Nu én voor later. Maar we hebben meer nodig om fijn samen te leven en stabiel en gelukkig volwassen te worden én te zijn!

Soms heb je (ook) behoefte aan andere informatie, kennis, inspiratie en mensen. Aan een plek waar je allerlei vragen kunt stellen, uiteenlopende zaken kunt bespreken, advies kunt krijgen en cursussen kunt volgen. Zonder eerst 10 x bij het verkeerde loket te staan of van het kastje naar de muur gestuurd te worden. Een plek waar je nieuwe mensen kunt ontmoeten uit je eigen buurt. Of samen kunt komen met mensen die je al kent. Op een toegankelijke, open plek. Om elkaar te leren kennen en te helpen.

Een plek waar je mee kunt doen, huiswerk kunt maken, of samen dingen kunt organiseren waar wij, op Rotterdam-Zuid, samen beter van worden. Een plek waar we met elkaar bouwen aan meer kansen, kennis en community (verbinding), zonder dat je vooraf precies weet welke vragen of ideeën je hebt. En een plek waar je zelfs een hapje kunt eten of bijvoorbeeld je haar kunt laten doen, voor een vriendelijke prijs.

Samen maken we die plek: Albeda @night! 

Op dinsdag, woensdag en donderdag is iedereen die mee wil doen tussen 16:00 uur en 20:30 uur welkom in ons gebouw op de Rosestraat. De plek waar je alles kunt vragen, halen en brengen. Er zijn iedere avond mensen aanwezig van organisaties als SOL, JOZ, Je Goed Recht, het JIP, Netwerk Nieuw Rotterdam, de ombudsman en vele anderen en je kunt hen zonder afspraak spreken. Ook zijn er coaches en andere mensen van Albeda aanwezig voor al je vragen over ontwikkeling en studeren; voor jezelf, een kind of iemand anders.

En wil je zelf iets organiseren, dan horen we dat graag. Met een groep buurtmoeders een plan maken om voor elkaar te koken? Met een clubje jongeren een knutselavond organiseren? Bij elkaar komen om te praten over wat jullie bezighoudt en hoe je elkaar kunt helpen? Onze plek is er voor jou!

Contact:
Rosestraat 1101
3071 AL Rotterdam
E Albeda @night
 

Programma

Hoe zien de avonden er uit?

Op dinsdag, woensdag en donderdag kun je vanaf 16.00 uur langs komen op de Rosestraat 1101. 

Tussen 16:00 en 19:00 uur zijn er dagelijks verschillende organisaties uit de stad aanwezig. Je herkent hen aan de verschillende truien met logo’s als je iemand wilt spreken. Ook zijn er gezellige dingen te doen; de ene avond een spelletje, de andere avond bijvoorbeeld samen gamen.

Wil je huiswerk maken, met anderen afstemmen of vergaderen, nieuwe mensen ontmoeten, een cursus volgen? Dan kan dat tijdens die drie avonden tussen 16:00 en 20:30 uur. 

Er zijn altijd mensen aanwezig die je op weg kunnen helpen, aan iemand kunnen koppelen en meer. Dus kom gezellig een keer langs als je benieuwd bent!

Albeda @night